Оголошення про проведення позачергової сесії!

Дата: 06.07.2021 10:02

Шановні депутати Монастирищенської міської ради!

Відповідно до розпорядження міського голови О.Тищенка  08 липня 2021 року  у залі засідань міської  ради за адресою м.Монастирище, вул.Соборна, 117   скликається   позачергова  7-ма сесія Монастирищенської міської ради VIII скликання.

Початок засідання о 10 годині.

До порядку денного пленарного засідання вносяться питання:

• Про встановлення місцевих податків та зборів в межах Монастирищенської міської територіальної громади.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 3-12/VIIІ «Про бюджет Монастирищенської  міської територіальної громади на 2021 рік».
  • Про затвердження міських цільових програм.
  • Питання регулювання земельних відносин.
  • Різне

Проекти рішень з питань, які внесені до порядку денного 7-ої сесії міської ради, оприлюднені на сайті Монастирищенської міської  територіальної громади  за посиланням  http: monastуrysche-gromada.gov.ua  у  розділі «Міська рада. Матеріали до чергової сесії»

Організаційний відділ міської ради