Відбулася зустріч міського голови з помічниками

Дата: 06.07.2021 14:20

Сьогодні міський голова Олександр Тищенко провів нараду зі своїми помічниками в селах громади. Під час зустрічі було обговорено ряд питань, які стосуються життєдіяльності населених пунктів Монастирищенської громади, зокрема, йшлося про ремонт дорожнього покриття, системи водопостачання, проведення інвентаризації земель та об’єктів комунального майна, упорядкування документації на водні об’єкти та співпраця з місцевими фермерами і одноосібниками тощо.

Також Олександр Михайлович звернув увагу на необхідність уже зараз розпочинати підготовку до зими – запастися заздалегідь твердим паливом для обігріву соціальних об’єктів в селах та подбати про посипкову суміш.

Міський голова, звертаючись до своїх помічників, наголосив на тому, що тільки разом у тісній співпраці вдасться вирішувати всі проблеми на благо жителів нашої громади!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Під час наради присутні обмінювались думками, обговорювали проблеми та шляхи їх вирішення.