Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проведено спільні засідання постійних комісій міської ради

Дата: 07.07.2021 16:45
Кількість переглядів: 235

07 липня  в залі засідань міської ради проведено спільні засідання  постійних комісій міської ради:  з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, гласності та законності, з питань економічної політики, планування, бюджету та фінансів,  з гуманітарних питань та з питань архітектури, будівництва, житлово –комунального господарства, управління комунальною власністю, регулювання земельних відносин, екологічної політики,  з питань сільського господарства, підприємства, торгівлі, промисловості, транспорту та зв´язку.

Участь в засіданні взяли  міський голова Олександр Тищенко та начальники відділів виконавчого комітету, які доповідали з питань, внесених до розгляду.

Засідання супроводжувалося активним обговоренням проєктів рішень порядку денного.

У ході засідання членами постійних комісій розглянуті та погоджені проєкти рішень з  питань, які внесені до порядку денного позачергової сьомої сесії.

За результатами проведеної роботи депутатами постійних комісій вирішено рекомендувати міському голові винести запропоновані проекти рішень, з урахуванням змін і доповнень, на засідання позачергової сьомої сесії міської ради VIII скликання, проведення якої заплановано на 08 липня 2021 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора