Проведено круглий стіл на тему: «Ми і наші діти»

Дата: 09.07.2021 14:11

З метою інформування осіб, чиї сім'ї перебувають у складних життєвих обставинах заступником начальника відділу «Монастирищенське бюро правової допомоги» Уманського МЦ Олександром Нищиком спільно з КУ "Центр соціальних служб Монастирищенської міської ради" 09 липня  проведено круглий стіл на тему: «Ми і наші діти», в ході якого обговорено можливі шляхи підвищення батьківського потенціалу, попередження домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, забезпечення дітей повноцінним харчуванням та недопустимості порушення їх прав,  надані роз’яснення щодо створення належних умов для проживання дітей,  ведення здорового способу життя членам родини та раціонального розподілу соціальних виплат батьками, а саме головне  - приділення максимальної уваги щодо виховання, турботи та унеможливлення непорозумінь у сім'ях.

По завершенню проведення заходу розповсюджено буклети системи БПД та пам’ятки із зазначенням контактних даних відділу «Монастирищенське бюро правової допомоги», роз’яснено можливість доступу до онлайн сервісів Міністерства юстиції України. Учасникам заходу повідомлено, що прийом громадян відділом «Монастирищенське бюро правової допомоги» Уманського МЦ з надання  БВПД здійснюється з понеділка по п’ятницю з 09 до 18 години за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна, 130б.  Телефон для звернень громадян: (04746) 2-54-90. Всеукраїнська гаряча телефонна лінія – 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України). Електронна пошта: monastyryshchenske@legalaid.ck.ua.