До уваги споживачів електроенергії!

Дата: 14.07.2021 08:22

Монастирищенський центр обслуговування споживачів (ЦОС) ТОВ «Черкасиенергозбут» інформує, що згідно Постанови КМУ від 29.06.2021 року №659 дію фіксованої ціни електричної енергії для побутових споживачів у розмірі 1,68 грн за 1 кВт*год подовжено до 31 липня 2021 року.

Відповідно до Правил роздрібного ринку електроенергії рахунок за спожиту електроенергію необхідно оплатити протягом 10 р.д.від дня отримання рахунка, але не пізніше 20 календарного дня.

За прострочену заборгованість застосовуватимуться штрафні санкції. Нарахована сума штрафів скасуванню не підлягає. У разі несплати сума заборгованості стягуватиметься  у судовому порядку, що потягне за собою додаткові судові витрати для споживача ( близько 2500 грн), а об`єкт буде подано в реєстр на відключення одразу після завершення карантинних заходів.

Також інформуємо, що у випадку фінансової неспроможності,  споживач може звернутися до Монастирищенського  ЦОС (в. Івана Богуна, 34, т.0675105431), з метою укладання договору реструктуризації.

Дякуємо за своєчасні розрахунки.