Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 14.07.2021 11:07

14 липня, під головуванням міського голови Олександра Тищенка, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Монастирищенської міської ради.

На засіданні розглянули  9 проєктів рішень з питань захисту прав дітей, які потребували термінового вирішення.

Зокрема, проєкти рішень про надання дозволу неповнолітньому на отримання земельної ділянки у власність; про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про направлення дітей, позбавлених батьківського піклування, на повне державне утримання до інтернатного закладу та затвердили протокол комісії з підготовки пропозицій стосовно потреби щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.