Відбулося чергове засідання робочої групи з питань підготовки об’єктів комунального майна Монастирищенської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період

Дата: 14.07.2021 14:24

Сьогодні, 14 липня, заступник міського голови Олег Недогода провів чергове засідання робочої групи з питань підготовки об’єктів комунального майна Монастирищенської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

В ході засідання уповноважені особи відділів та управлінь міської ради доповіли про стан підготовки об’єктів комунального майна їх галузей та вказали на проблемні питання.

За результатами засідання були надані відповідні доручення, які забезпечать розпочати опалювальний сезон вчасно та якісно.