Ті, хто не люблять своє місто: вулицями Монастирища розгулялися вандали

Дата: 16.07.2021 15:49

Шановна громада, в нашому місті знов відбувся акт вандалізму. Цього разу знищили по варварськи близько 20 кущів троянд, які було посаджено на міській клумбі. Їх дбайливо висаджували працівники групи з благоустрою міської ради та мали надію, що ці квіти стануть окрасою і радуватимуть око всіх жителів і гостей міста.

Своя сорочка ближче до тіла. За таким принципом живуть деякі жителі. Що це! Особистий протест! Вияв неповаги до громади! Безвідповідальність та зневага до громадського майна!

Ми звикли в усьому звинувачувати владу, не вимагаючи відповідальності від самих себе. І поки ми не змінимо свій український менталітет «моя хата з краю» – і не будемо відповідальними одне за одного – краще не стане і ніхто нам не допоможе, крім нас самих.

Звертаємось до всіх мешканців міста бути небайдужими до праці тих людей, які роблять наше місто чистим і охайним. Це наш спільний дім. І від кожного з нас залежить те, наскільки комфортно та затишно в ньому буде!