Кампанія з вакцинації триває

Дата: 23.07.2021 15:51

За інформацією КНП «Монастирищенський ЦПМСД» 23 липня у Монастирищенській громаді вакциновано 140 осіб. Так першою дозою вакцини Moderna імунізовано 60 осіб, а другою дозою вакцини AstraZeneca – 80 осіб. Мобільна бригада працювала в селах Тарнава та Терлиця, а також вакцинацію проводили в Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і в амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто. Загалом із початку вакцинальної кампанії Монастирищенськиим ЦПМСД щеплено 2523  особи, із них – 1227 осіб уже повністю вакциновані.

, тож негайте даремно час – імунізуйтесь!

Також нагадуємо, що цих вихідних, 24 та 25 липня, працюватиме центр вакцинації  за адресою м . Монастирище, вул. Соборна, 1 (приміщення поліклініки), перший поверх, каб. 8. Графік роботи центру в вихідні дні: субота (24.07) з 8.00 до 12.00 год., неділя (25.07) з 9.00 до 13.00 год. Щеплення проводитиметься за попереднім записом вакциною Moderna.

Не зволікайте зі щепленням. Вакцинація від COVID-19 запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує ваше життя!