Кампанія з вакцинації триває

Дата: 26.07.2021 16:25

За даними КНП «Монастирищенський ЦПМСД» станом на 26 липня, Монастирищенським ЦПМСД зроблено 2 757 щеплень, із них 1 237 людей отримали дві дози вакцини. У вихідні в центрі масової вакцинації було зроблено 81 щеплення першою дозою вакцини (75 – Moderna та 6 – CoronaVac). А сьогодні, 26 липня, – провакциновано 153 особи, з яких 143 – першою дозою вакцини (38 – CoronaVac та 105 – Moderna) та 10 – другою дозою вакцини AstraZeneca.

Мобільна бригада працювала в селах Коритня та Бубельня, а також вакцинацію проводили в Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і в амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто.

Кампанія з вакцинації триває, тож негайте даремно час – імунізуйтесь!

Щеплення проводиться за попереднім записом. Тож  зверніться до свого сімейного лікаря або за телефонуйте за номером 068-256-16-61 і запишіться на вакцинацію.