Кампанія з вакцинації триває

Дата: 27.07.2021 16:32

За інформацією КНП «Монастирищенський ЦПМСД» 27 липня у Монастирищенській громаді імунізовано 265 осіб першою дозою вакцини (150 – Moderna, 102 – Pfizer та 13 – CoronaVac).

Мобільна бригада працювала в селах: Шабастівка, Княжа Криниця, Лукашівка, Долинка, Івахни та проводила виїзну вакцинацію організованих колективів, а саме працівників ПАТ "Монфарм" і працівників Монастирищенського РЕМу. Також вакцинацію проводили в Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і в амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто.

Загалом із початку вакцинальної кампанії Монастирищенськиим ЦПМСД щеплено 3 022 особи, із них – 1 237 осіб уже повністю вакциновані.

Кампанія з вакцинації триває, тож негайте даремно час – імунізуйтесь

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна звернувшись до свого сімейного лікаря або за телефоном 068-256-16-61.

Вакцинація – це не гарантія того, що ви не захворієте, але це гарантія того, що ускладнення під час COVID-19 оминуть вас або будуть мінімальними.

Якщо ви до цього часу були в роздумах, чи робити вам щеплення, чи ні. Або ж чекали якогось знаку долі, тоді чим вам не знак долі, – наявність якісної вакцини у вільному доступі.

Менше роздумів – більше дій. Лише ви відповідаєте за власне здоров’я.