Демонтовані лавочки з міської площі встановили біля адмінбудівлі села Шарнопіль

Дата: 28.07.2021 13:51

На початку червня на центральній площі міста було замінено всі старі лавки на нові. Але так, як демонтовані лавки були в задовільному стані, їх вирішили вподальшому використати для потреб  Монастирищенської громади.

Відтак сьогодні дві демонтовані лавочки з міської площі  в оновленому вигляді встановили біля адміністративної будівлі села Шарнопіль.

Помічник міського голови Юрій Кабан декілька тижнів тому звернувся до міського голови Олександра Тищенка з проханням виділити дві лавки для потреб села. Отримані лавки, помічник міського голови спільно із землевпорядником та ініціативними жителям, відремонтували, пофарбували та надійно встановили поблизу будівлі, в якій розташовані фельдшерсько-акушерський пункт, пошта та приймальня міського голови.

Тож нині мешканцям Шарнополя буде не лише зручно чекати своєї черги аби оплатити комунальні послуги, отримати (відправити) посилку чи потрапити на прийом до медичного працівника, але й відпочити та поспілкуватися.