Кампанія з вакцинації триває

Дата: 29.07.2021 16:44

За інформацією КНП «Монастирищенський ЦПМСД» 29 липня у Монастирищенській громаді імунізовано 248 осіб, з яких 216 першою дозою вакцини (66 – CoronaVac та 150 – Moderna) та 32 другою дозою вакцини CoronaVac.

Мобільна бригада працювала в селах: Попудня, Зюбриха, Княжики, Владиславчик, Тарнава, Терлиця,

Аврамівка. Також вакцинацію проводили в Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і в амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто.

Загалом із початку вакцинальної кампанії Монастирищенськиим ЦПМСД щеплено 3502 особи, із них – 1258 осіб уже повністю вакциновані.

Кампанія з вакцинації триває, тож негайте даремно час – імунізуйтесь.

Щеплення проводиться за попереднім записом. Тож зверніться до свого сімейного лікаря або за телефонуйте за номером  068-256-16-61 і запишіться на вакцинацію.