Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Дата: 30.07.2021 09:37
Кількість переглядів: 404

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення  виконавчого комітету Монастирищенської міської ради  «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру у Монастирищенській міській територіальній громаді» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проєкту регуляторного акта є відділ культури та туризму Монастирищенської міської ради.

Метою прийняття цього регуляторного акта є – впровадження чіткого та прозорого порядку організації та проведення масових заходів, спрощення процедури надання дозволу на проведення масових заходів, закріплення пріоритетів при визначенні організатора заходу в разі подання декількох заявок на проведення заходу в одному місці і в один час.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Монастирищенської міської територіальної громади, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання всіма суб’єктами масових рекламних, розважальних, релігійних, культурно-просвітницьких, спортивних, видовищних та інших заходів.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту рішення «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру у Монастирищенській міській територіальній громаді» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення на веб-сайті Монастирищенської міської ради: monastyrysche-gromada.gov.ua.

Пропозиції та зауваження до проєкту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться відділом культури та туризму Монастирищенської міської  ради.

   Спосіб надання зауважень і пропозицій

   Надсилання зауважень і пропозицій здійснюється відповідно до чинного законодавства у письмовій формі на поштову адресу Монастирищенської міської ради: 19101, Черкаська область, м. Монастирище, вул. Соборна, 117.  

    Телефон для довідок: 2-10-15.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора