Відбулася робоча нарада керівників закладів культури та бібліотечних установ

Дата: 30.07.2021 14:13

Сьогодні, 30 липня, відбулася робоча нарада керівників закладів культури та завідуючих бібліотечними філіалами Монастирищенської громади. Участь у зібранні взяв і міський голова Олександр Тищенко.

Звертаючись до працівників культури, Олександр Михайлович подякував усім присутнім за їх плідну працю на благо розвитку культурного життя громади та висловив готовність до співпраці та конструктивного діалогу.

Учасники наради обговорили питання, що стосувалися розвитку культурної галузі в громаді. Зокрема начальник відділу культури та туризму Юрій Кудін підвів підсумки роботи закладів культури за перше півріччя та окреслив план дій на друге півріччя. Також розглядалися питання щодо організації роботи бібліотечних закладів, ведення документації в закладах культури, проведення методичної роботу тощо.

За підсумками наради директорам клубних закладів і завідуючим бібліотечними філіалами були надані відповідні доручення.