Кампанія з вакцинації триває

Дата: 30.07.2021 17:20

За інформацією КНП «Монастирищенський ЦПМСД» 30 липня у Монастирищенській громаді імунізовано 199 осіб, з яких 168 першою дозою вакцини (33 CoronaVac та 135 Moderna) та 31 другою дозою вакцини CoronaVac.

Мобільна бригада працювала в селах: Копіювата, Степівка, Панський Міст. Також вакцинацію проводили в Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і в амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто.

Загалом із початку вакцинальної кампанії Монастирищенськиим ЦПМСД щеплено 3701 особи, із них – 1316 осіб уже повністю вакциновані.

Кампанія з вакцинації триває, тож негайте даремно час – імунізуйтесь.

Також нагадуємо, що цих вихідних, 31 липня та 1 серпня, працюватиме центр вакцинації  за адресою: м . Монастирище, вул. Соборна, 1 (приміщення поліклініки), перший поверх, каб. №8. Графік роботи центру в вихідні дні: субота (31.07) – з 8.00 до 12.00 год., неділя (01.08) з 9.00 до 13.00 год. Щеплення вакциною Moderna проводитиметься за попереднім записом, а CoronaVac в порядку живої черги.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна звернувшись до свого сімейного лікаря або за телефоном 068-256-16-61.

Тож якщо вам вже є 18 років, ви сміливо можете завітати до центру вакцинації та імонізуватися від коронавірусної хвороби. Проведіть вихідні з користю для свого здоровя! Не зволікайте зі щепленням. Вакцинація від COVID-19 запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує ваше життя!