Монастирищенський ЦПМСД повідомляє, що з 3 по 5 серпня проводитиметься вакцинація педагогічних працівників

Дата: 31.07.2021 13:00

Монастирищенський ЦПМСД повідомляє, що з 3 по 5 серпня в міських опорних закладах освіти проводитиметься вакцинація педагогічних працівників закладів загальної та дошкільної освіти, а також всіх бажаючих жителів міста.

Щеплення вакциною Moderna проводитиметься за попереднім записом зателефонувавши за номером 068-256-16-61, а CoronaVac в порядку живої черги.

У вівторок, 3 серпня, з 12.00 до 15.00 год. вакцинацію проводитимуть в приміщенні ОЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит», за адресою: м. Монастирище,  вул. Жовтнева, 12.

У середу, 4 серпня,  з 12.00 до 15.00 год. вакцинацію проводитимуть в приміщенні ОЗЗСО Монастирищенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №5, за адресою: м . Монастирище,  вул. вулиця Гагаріна, 37.

У четвер, 5 серпня, з 12.00 до 15.00 год. вакцинацію проводитимуть в приміщенні ОЗ «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2», за адресою: м. Монастирище,  вул. Соборна, 51.

Нагадуємо що вакцинація є виключно добровільною та проводиться безкоштовно.

Тож не зволікайте зі щепленням. Вакцинація від COVID-19 запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує ваше життя!