Директор КУ «Центр соціальних служб Монастирищенської міської ради» Ася Підлісна проводить зустрічі з помічниками та діловодами Монастирищенської громади

Дата: 03.08.2021 08:34

Директор КУ «Центр соціальних служб Монастирищенської міської ради» Ася Підлісна продовжує проводити зустрічі з помічниками та діловодами Монастирищенської громади та інформує присутніх про даний заклад, який проводить соціальну роботу із сім’ями, дітьми та молоддю, які належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих обставинах, і надає їм соціальні послуги.

Фахівці із соціальної роботи надають послуги згідно державних стандартів наступним категоріям отримувачів послуг??

??особам, які постраждали від торгівлі людьми;

??одиноким матерям;

??постраждалим від збройних конфліктів та тимчасової окупації (внутрішньо переміщеним сім’ям/особам , сім’ям учасників АТО);

??сім’ям, в яких є ризик соціального сирітства;

??сім’ям, члени яких перебувають/перебували у конфлікті із законом;

??сім’ям, де один чи кілька членів сім’ї мають інвалідність;

??сім’ям опікунів/піклувальників;

??прийомній сім’ї/дитячому будинку сімейного типу;

??особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

??сім’ям, яким призначена державна допомога при народжені дитини;

??багатодітним сім’ям, яким призначено соціальну допомогу;

??сім’ям в складних життєвих обставинах

??іншим категоріям.

Також проводять соціально-профілактичну та інформаційно-просвітницьку роботу з молоддю та сім’ями, спрямовану на підвищення рівня поінформованості членів громади щодо запобігання насильству, протидії торгівлі людьми, формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення патронатних сімей, шляхом поширення соціальної реклами, проведення бесід, консультацій, інформувань.

На завершення зустрічі Ася Підлісна висловила сподівання на розуміння важливості роботи центру і всебічну підтримку, допомогу та тісну співпрацю.