Шановні мисливці Монастирищини!

Дата: 04.08.2021 11:46

З 7 серпня, відповідно до Наказу №3 від 25.07.2021 року Монастирищенської РГО УТМР, на Монастирищині розпочнеться довгоочікуваний сезон полювання на пернату дичину. Звісно, відкриття сезону полювання викликає у вас шалений ажіотаж. Це й ейфорія здобуття майбутніх трофеїв, і можливість чудово провести час з товаришами-однодумцями та й просто насолодитись сповна відчуттям свободи від повсякденності. Проте, умовою  гарного відпочинку та вдалого полювання є чітке дотримання правил полювання та правил безпеки поводження зі зброєю.
   Звертаємося до мисливців і керівників мисливських колективів громади з проханням не здійснювати відстріл пернатої дичини на території санаторної зони ТОВ ДОЛЦ «Юність». Оскільки на території Юності проводяться різноманітні спортивні заходи, а отже постійно перебувають люди.
   Бажаю вам вдалого відкриття сезону, гарних трофеїв, чудової погоди. Ні пуху, ні пера!