Кампанія з вакцинації триває

Дата: 04.08.2021 16:06

За інформацією КНП «Монастирищенський ЦПМСД» 4 серпня у Монастирищенській громаді імунізовано 253 особи, з них 249 – першою дозою вакцини (54 CoronaVac та 195 Moderna) та 4 – другою дозою вакцини CoronaVac.

Мобільна бригада працювала в селах: Копіювата, Теолин, Хейлове, Летичівка.

Також вакцинацію проводили в ОЗЗСО Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5,  Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і в амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто.

Загалом із початку вакцинальної кампанії Монастирищенськиим ЦПМСД щеплено 4 381 особа, із них – 1 325 осіб уже повністю вакциновані.

Кампанія з вакцинації триває, тож негайте даремно час – імунізуйтесь!

Нагадуємо, що взавтра, 5 серпня, з 12.00 до 15.00 год. вакцинацію проводитимуть в приміщенні ОЗ «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2», за адресою: м. Монастирищевул. Соборна, 51.

Щеплення вакциною Moderna проводитиметься за попереднім записом зателефонувавши за номером 068-256-16-61, а CoronaVac в порядку живої черги.