Кампанія з вакцинації триває

Дата: 05.08.2021 16:16

За інформацією КНП «Монастирищенський ЦПМСД» 5 серпня у Монастирищенській громаді імунізовано 136 осіб, з них 134 – першою дозою вакцини (14 CoronaVac та 120 Moderna) та 2 – другою дозою вакцини CoronaVac.

Мобільна бригада працювала в селах: Івахни, Долинка, Сатанівка.

Також вакцинацію проводили в ОЗ «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2»,  Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і в амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто.

Загалом із початку вакцинальної кампанії Монастирищенськиим ЦПМСД щеплено 4 517 осіб, із них – 1 327 осіб уже повністю вакциновані.

Кампанія з вакцинації триває, тож негайте даремно час – імунізуйтесь!

Якщо ж ви досі маєте вагання щодо вакцинації, запитайте друзів та колег, які вже отримали щеплення – про їхній досвід, мотивацію та самопочуття після вакцинації. Сподіваємося, що ця інформація додасть вам сміливості звернутися до пункту чи центру вакцинації та отримати щеплення – швидко, безболісно та безоплатно.

Записатися на щеплення проти COVID-19 можна звернувшись до свого сімейного лікаря або за телефоном 068-256-16-61.