Відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення Дня Незалежності України та Дня Прапора

Дата: 06.08.2021 12:20

День Незалежності України найголовніше свято держави. У 2021 році цей день є особливо знаковим, адже у серпні будемо відзначати 30-ту річницю Незалежності України. З метою гідної організації та відзначення даної дати у Монастирищенській територіальній громаді сьогодні, 6 липня, під головуванням заступника міського голови Олега Недогоди та керуючої справами виконавчого комітету міської ради Світлани Тесленко відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів міської ради, а також учасники АТО/ООС та представники громадськості.

В ході засідання було розглянуто та обговорено план заходів з організації та проведення урочистих заходів до свят, враховано пропозиції всіх присутніх і надано відповідні доручення працівникам, відповідальним за хід підготовчих робіт.