Кампанія з вакцинації триває

Дата: 09.08.2021 16:13

За даними КНП «Монастирищенський ЦПМСД» станом на 9 серпня, Монастирищенським ЦПМСД зроблено 4 958 щеплень і 1 440 людей отримали дві дози вакцини.

У вихідні, 7 та 8 серпня, в центрі масової вакцинації було зроблено 112 щеплень.

А сьогодні, 9 серпня, – провакциновано 106 осіб, з них 93 – першою дозою вакцини (5 CoronaVac, 15 Moderna та 73 – Pfizer) та 13 – другою дозою вакцини (8 – CoronaVac і 5 – Pfizer).

Мобільна бригада працювала в селах: Попудня та Сарни. А також вакцинацію проводили в Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і в амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто.

Кампанія з вакцинації триває, тож негайте даремно час – імунізуйтесь!

Щеплення проводиться за попереднім записом. Тож зверніться до свого сімейного лікаря або за телефонуйте за номером  068-256-16-61 і запишіться на вакцинацію.