Продовжуються об’їзди населених пунктів громади

Дата: 10.08.2021 16:49

Заступник міського голови Олег Недогода спільно з начальником Монастирищенської ДПІ Сергієм Головченком і землевпорядниками міської ради продовжують здійснювати об’їзди населених пунктів громади задля визначення точних меж використання земельних і водних угідь, несплати податків підприємцями.

Зокрема, сьогодні, 10 серпня, відвідали села Леськове, Матвіїха та Панський Міст. В цих населених пунктах робоча група зустрілася з помічниками міського голови, землевпорядниками та діловодами, а також із місцевими підприємцями. В ході зустрічі була здійснена перевірка наявних документів на земельні та водні угіддя та оглянуті межі цих угідь. Також була проведена бесіда з підприємцями щодо важливості вчасної сплати податків, дотримання норм трудового та податкового законодавства та ін.

Об’їзди населених пунктів громади здійснюватимуться й надалі.