До уваги сільськогосподарських підприємств

Дата: 12.08.2021 16:06

З’явилася можливість скористатися державною підтримкою на розвиток садівництва, ягідництва.

У сільськогосподарських підприємств з’явилася можливість отримати державну підтримку за такими напрямами:

придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур – у розмірі до 80 % вартості здійснених витрат (після проведення ними садіння або ремонту насаджень);

проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення – у розмірі 50 % здійснених витрат (після завершення монтажних робіт).

За більш детальною інформацією та подачі заяв для отримання державної підтримки просимо в найкоротші терміни звертатися до відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та сільського господарства виконавчого комітету Монастирищенської міської ради.