До уваги фермерських господарств

Дата: 12.08.2021 17:07

Інформація про можливість скористатися державною підтримкою

Український державний фонд підтримки фермерських господарства розпочинає прийом документів для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам згідно Постанови КМУ № 106 від 07.02.2018 року.

Субсидія надається новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після створення) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 5000 гривень на 1 гектар, але не більше 100 000 гривень на одне фермерське господарство.

За більш детальною інформацією та подачі заяв для отримання державної підтримки просимо в найкоротші терміни звертатися до відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та сільського господарства виконавчого комітету Монастирищенської міської ради.