Підопічні відділення стаціонарного догляду с. Лукашівка відсвяткували свято Маковія

Дата: 13.08.2021 14:11

Літо добігає кінця, у повітрі пахне травами та пряним медом.

Сьогодні, 13 серпня, підопічні відділення стаціонарного догляду с.Лукашівка відсвяткували свято Маковія смакуючи макові пироги з медовою поливою.

В цей святковий день від щирого серця аматори народної творчості жіночий колектив «Криниченька» Княжекриницького сільського будинку культури подарували присутнім гарний настрій, пісні та запальні танці.

Родина Олега та Наталії Навроцьких з м.Монастирище підсолодили цілющим духмяним медом свято Медового Спасу.

Щиро дякуємо всім за роботу та підтримку людей, які опинились в складних життєвих обставинах!

Бажаємо, щоб життя було солодким, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. І нехай сьогодні Медовий Спас зробить щасливим вашу сім'ю і вас!