Глибоко сумуємо з приводу передчасної смерті учасника АТО Мельничука Руслана Олексійовича

Дата: 17.08.2021 10:34

Народився Руслан Олексійович 25 травня 1976 року в місті Монастирище Черкаської області.. Здобув загальну середню освіту.

Після проходження строкової військової служби, у березні 1996 року був звільнений в запас.

Не залишився осторонь Руслан Олексійович і від подій на сході України, був призваний по мобілізації та став на захист нашої держави..

Ми не забудемо про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині та близьким. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами. Вічна пам’ять. Хай спочиває з миром.