Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

На Монастирищині розпочато навчання педагогів та їх підготовку до роботи в умовах Нової української школи

Дата: 17.08.2021 11:55
Кількість переглядів: 223

З наступного 2022 - 2023 навчального року українські п`ятикласники почнуть вчитися по-новому, за реформою Нової української школи.  Для цього Кабінет Міністрів України  ухвалив новий державний стандарт для 5-9 класів.   

Щоб учні могли  успішно розпочати навчання за ним, Міністерство освіти розробило й ухвалило нову типову навчальну програму, яка вимагає змін  в методах і прийомах навчання, розвитку компетентностей учнів, практичного спрямування освітньої діяльності, що неможливо здійснити без  перебудови роботи як  школярів, так і педагогів. Тому в рамках реформи починається підготовка методичного та технічного забезпечення для педагогів базової школи на засадах концепції НУШ.

У межах проєкту комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» було сформовано регіональні тренерські групи з усіх освітніх галузей, які уже розпочали навчання педагогів та їх підготовку до роботи в умовах НУШ.

У Монастирищенській громаді  з 16.08 по 19.08 на базі опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. «Монастирищенська спеціалізована школа №5»  відбувається курсова перепідготовка вчителів мовно-літературної, фізкультурної та громадянсько-історичної освітніх галузей.

З 18.08 по 21.08 на базі опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» буде проведено навчання вчителів математичної та природничої освітніх галузей. Педагогічні працівники, які викладають предмети мистецької та  технологічної галузей, пройдуть навчання у м.Жашків та м.Умань.

Всього протягом серпня за допомогою тренерів та методистів КНЗ «ЧОІПОПП» планується підготувати до роботи в умовах Нової української школи 106 педагогів громади. Для решти вчителів буде продовжено організацію навчання протягом 2022-2023 н.р.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора