Сьогодні, 19 серпня, в Україні відзначають велике церковне свято Преображення Господнього, яке у народі називають Яблуневий Спас

Дата: 19.08.2021 10:32

Серед українців у це свято прийнято святити яблука, пригощати ними друзів та близьких, а також вітати один одного з Яблуневим Спасом.

За народними прикметами, Яблучний Спас означає настання осені та перетворення природи. Від цього дня вже можуть починатися приморозки, а тому й кажуть: «Прийшов Спас, держи рукавиці про запас!».

Тож вітаємо всіх з цим знаменним святом! Нехай Боже благословення ніколи не покидає нашу рідну громаду, нашу Україну і допомагає у скрутні хвилини! Бажаємо всім миру, спокою, благополуччя в родинах! Нехай вірними супутниками у вашому житті будуть здоров’я, щастя, всеперемагаюча любов, нетлінна віра та світла надія! Нехай з нами буде завжди Господь Бог!