Відзначили християнське свято Преображення Господнього

Дата: 19.08.2021 17:28

Здавна, 19 серпня, наші предки відзначали християнське свято Преображення Господнього.

Тож сьогодні в цей святковий день командою КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Монастирищенської міської ради було проведено заходи. Зокрема,  у Цибулівському СБК була представлена виставка вишитих бісером робіт Олени Хомишеної, також присутні відвідувачі ділились різними рецептами пирогів та згадками про історії з дитинства. Привітати присутніх завітали Сергій Шолудько, Сергій Кучеренко та Леся Кобзар. А в  приміщенні відділення денного перебування – зі святковою програмою виступив ансамбль «Мелодії серця» на чолі з художнім керівником Олександром Наказним, до святкової програми також долучився Віктор Клименко з авторськими гуморесками. Зі світлим святом підопічних привітала Катерина Скригун, начальник відділу соціальної політики та охорони здоров’я. А родина місцевих підприємців Валентина та Володимр Салії почастували всіх смачними пирогами.

Ось так, весело та цікаво підопічні Терцентру Яблуневий Спас святкували.