Звертаємо вашу увагу, що covid може вразити кожного, тож вакцинуйтеся вчасно

Дата: 20.08.2021 08:04

В Монастирищенській громаді станом на 19 серпня вакцинувалося понад 6 800 жителів і понад 2 700 – повністю захистили себе, отримавши дві дози вакцини.

Звертаємо вашу увагу, що covid може вразити кожного, тож вакцинуйтеся вчасно.

Нагадуємо, що відповідно до законодавства, з переходом області в «жовту», «помаранчеву» чи «червону» карантинні зони – працюватимуть лише ті заклади освіти, в яких кількість провакцинованих працівників становитиме 80 і більше відсотків, тому особливо важливо, щоб педагогічні працівники зробили щеплення!

Тож шановні керівники підприємств, установ та організацій! Захистіть від COVID-19 себе та свій колектив! Подбайте про комфортні умови вакцинації та залишіть заявку на виїзд мобільної бригади з імунізації до вашого колективу!

Вакцинуйтеся – недайте вірусу жодного шансу!

Залишити заявку на виїзд мобільної бригади, а також записатися на щеплення можна за телефоном 068-256-16-61.