З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2021 08:30

Шановні жителі Монастирищенської громади!

Від усієї душі вітаємо вас з Днем Державного Прапора України! Жовто-синій стяг – це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. З ним ми добилися незалежності й відновили власну державу. Це свято встановлено на честь багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України. Тож бережімо стяг як важливу національну святиню та нехай він наповнює наші душі патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.

Бажаємо всім вам мирного неба і світлої надії, бажаємо віри та вірності собі, своїм близьким і своїй громаді, державі, бажаємо міцних сил і доброї пам'яті про пролиту кров за Батьківщину. Нехай гордо розвівається Прапор України на вітрі, нехай і кожному з вас щастить у житті.