Арсен Галай зайняв ІІ місце в дитячому турнірі з настільного тенісу «Мрії літа-2021»

Дата: 23.08.2021 13:00

Цими вихідними, 21 серпня, у Собківці відбувся 5-й відкритий дитячий турнір з настільного тенісу «Мрії літа-2021». Наш земляк, юний вихованець Монастирищенської ДЮСШ Арсен Гала долучився до участі в турнірі.

До спортивної зали Собківського ліцею завітали юні тенісисти смт Вільшана Кіровоградської області, м. Монастирище, м. Умань (ТК «Тайфун»), с. Іванівка та місцеві гравці.

З вітальним словом до учасників звернулись почесні гості турніру – голова федерації тенісу настільного Черкаської області Іван Федорович Чорнобаб; учасник трьох літніх Олімпійських ігор, чемпіон Європи, призер чемпіонатів світу, майстер спорту міжнародного класу весляр-каноїст Максим Сергійович Прокопенко.

Змагання пройшли насичено і цікаво. Арсен Галай (тренер Вадим Швидкий), гідно представив Монатирищину на змаганнях і зайняв ІІ місце серед юнаків 2010 року народження і молодших.

Вітаємо нашого тенісиста і пишаємося, що в громаді підростають такі талановиті діти.