В населених пунктах громади відзначили День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 20:30

У всі часи, в усіх країнах, Державний прапор був і залишається однією з найвищих і найбільш шанованих святинь. Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, історії та сьогодення. Під цим знаменом наш народ ішов до проголошення самостійної України. Державний прапор є одним з основних символів нашої держави, її гордістю. Він об’єднує український народ. З цим символом у серці наші бійці мужньо обороняють рідну землю на Сході України.

Сьогодні, 23 серпня, День Державного Прапора України у Монастирищенській громаді традиційно відзначили святковими мітингами та покладаннями квітів у всіх її населених пунктах.