З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 09:00

Шановні жителі Монастирищенської громади!

Щиро вітаємо вас із головним державним святом – Днем Незалежності України!

30 річниця Незалежності – особливий день. І для нас головне – не загубити його справжню суть. Незалежність – це не просто красиве слово чи додатковий вихідний. Ця дата сплетена з мільйонів доль тих, хто боровся за свободу своєї країни.

Тут, у Монастирищенській громаді, ми добре знаємо справжню ціну української Незалежності. Адже ми втратили наших синів – відважних воїнів, які ціною власного життя відстоювали мир на рідній землі.

Тож будьмо прикладом для своїх дітей. Бережімо свою землю та поважаймо одне одного. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього Монастирищенської громади та України.