Відбувся Кубок Монастирищенської громади з пляжного волейболу

Дата: 24.08.2021 10:24

Цими вихідними у ДОЛЦ «Юність» відбувся відкритий Кубок Монастирищенської міської громади з пляжного волейболу серед змішаних пар присвячений 30-річчю Незалежності України. Ініціатором та незмінним суддею змагань став інструктор-методист з фізичної культури Михайло Панченко, за фінансової підтримки міського голови Олександра Тищенка.

Участь у змаганнях взяли чотири команди: «Монте» та «Серцеїди» (Монастирищенська ТГ), «Дубовик» та «Сокіл» (Соколівська сільська громада).

За результатами запеклої боротьби святковий Кубок Монастирищенської громади виборола команда «Монте»(Владислав Дзюба та Анна Чекман), ІІ місце посіла команда «Серцеїди» (Сергій Андрущак та Вікторія Бровко) та ІІІ місце – «Дубовик» (Анжеліка та Олександр Дубовики).

Вітаємо нашу волейбольну команду із перемогою, бажаємо спортивних перемог і у майбутньому!