Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 25.08.2021 15:10

25 серпня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Монастирищенської  міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Олександра Тищенка. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Після оголошення порядку денного члени виконкому перейшли безпосередньо до розгляду питань.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради члени виконкому заслухали та обговорили такі питання: про виконання Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року; про схвалення змін до бюджету Монастирищенської міської територіальної громади на 2021 рік; про виконання бюджету Монастирищенської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року та завдання з його виконання до кінця року; про схвалення Прогнозу бюджету Монастирищенської міської територіальної громади на 2022-2024 роки (серпень 2021 року); про організацію роботи щодо розвитку культури та туризму на території громади;  про впорядкування місця демонтованого залізничного переїзду на автодорозі Т-24-03 Орадівка-Христинівка-Жашків-Корсунь-Шевченківський-Мошни, пікет км 45+500 в смт Цибулів Монастирищенської міської територіальної громади; про надання дозволу  на видалення зелених насаджень по вул.Шевченка, 59-61 в м.Монастирище; про надання дозволу  на видалення зелених насаджень в с.Хейлове Монастирищенської міської територіальної громади; про надання дозволу на встановлення памятника жертвам Голодомору в с.Хейлове; про надання дозволу на встановлення МАФу по вул..Соборній, 1-А, м.Монастирища; про надання дозволу на зниження рівня води у водоймі (с.Копіювата, Княжа Криниця) для проведення ремонтних робіт на греблі.

Окрім цього, ще було розглянуто питання служби у справах дітей та взято на позачерговий соціальний квартирний облік дитину-сироту.

Після детального обговорення членами виконавчого комітету одноголосно було підтримано ряд розглянутих питань.