Безробітні Монастирищини взяли участь у віртуальній екскурсії

Дата: 26.08.2021 16:07

25 серпня Дніпропетровський центр професійно – технічної освіти презентував свої освітні послуги на вебінарі, що був організований Черкаським обласним центром зайнятості, до якого долучилися і Монастирищенські безробітні.

Директорка центру професійно-технічної освіти Сидорчук Лариса Володимирівна та її заступниця з навчально-методичної роботи Гаврилюк Наталія Павлівна ознайомили слухачів вебінару з переліком професій, умовами та програмами за якими здійснюється навчання у центрі.

Учасники вебінару віртуально ознайомилися з матеріально-технічною базою центру, навчальними класами та лабораторіями, а також почули схвальні відгуки про навчання від тих, хто вже навчався у Дніпропетровському ЦПТО, в тому числі і від Монастирищенської безробітної, що нещодавно закінчила навчання за спеціальністю «Комп’ютеризація бухгалтерського обліку».