Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу трагічної смерті учасника ООС Висоцького Євгена Сергійовича!

Дата: 28.08.2021 10:59

Народився Євген Сергійович  24 березня 1998 року в с.Петрівка Монастирищенського району.

Здобув середню спеціальну освіту в Монастирищенському професійному ліцеї в 2016 році.

Після проходження строкової військової служби підписав контракт та пішов виконувати свій громадянський обовязок – став на захист нашої держави.

Ми не забудемо про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе  сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Нехай земля Йому буде пухом!

Вічная пам’ять!