Проведено нараду з помічниками міського голови та представниками КП «Монастирищенське ВУЖКГ»

Дата: 27.08.2021 16:00

Заступником міського голови Олегом Недогодою було проведено нараду з помічниками міського голови та представниками КП «Монастирищенське ВУЖКГ» для вирішення питання щодо передання існуючих водогонів в населених пунктах громади для обслуговування комунальному підприємству, задля їх якісної та безперебійної роботи.

В ході наради помічники міського голови доповіли про свої наміри щодо обслуговування водогонів та вказали на проблемні питання.

В результаті проведення даної наради було обговорено план дій по усуненню виявлених питань та усім було надано окремі доручення, відповідно до прийнятих рішень з кожним помічником, та встановлено терміни для вирішення усіх проблемних питань, щоб забезпечити якісне надання послуг з централізованого водопостачання для жителів нашої громади.