У День пам’яті захисників України вшанували загиблих воїнів!

Дата: 29.08.2021 15:15

Сьогодні, 29 серпня, в нашій країні відзначають День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У цей день ми згадуємо подвиг Героїв, військовослужбовців і учасників добровольчих формувань та схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав небо над нашими містами, хто віддав своє життя за мир на нашій землі, хто пішов у небо з поля бою. Саме цього дня в Іловайському котлі загинула найбільша кількість українських військових за весь час війни на Сході України.

Міський голова Олександр Тищенко, учасники АТО/ООС   разом із родинами загиблих військовослужбовців  поклали квіти до памятних знаків загиблих Героїв.

Вшановуючи загиблих Героїв, схилили голови у хвилині мовчання.

Після покладання квітів  відбулася поминальна панахида за Героями-монастирищанами, які віддали найдорожче – власне життя за вільну, незалежну та суверенну Україну. Молитву за спокій їх душ і за Господнє заступництво для родин, котрі втратили найрідніших людей, відслужив протоієрей Олег Селецький.