На Монастирищині продовжуються роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення

Дата: 30.08.2021 16:46

В  рамках експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення тривають  роботи з ямкового ремонту на ділянці дороги 0241208 Цибулів-Шарнопіль-Зюбриха  та 0241209 (Цибулів-Шарнопіль-Зюбриха)-Княжики-Владиславчик. Роботи ведуться бригадою ПП «Дорстрой» (м. Христинівка).

З метою перевірки якості виконання робіт, 30 серпня 2021 року, заступник міського голови Олег Недогода  та головний архітектор  Сергій Шудра здійснили робочий виїзд на ділянки доріг, де проводяться ремонті роботи.

Також, розпочато ремонтні роботи на ділянці автомобільної дороги О241217 Монастирище  -  Копіювата - Конельські Хутори - (/М-05/Бузівка - Нестерівка) - Конельська Попівка

Дорожники на цій ділянці дороги почали ліквідовувати ямковість повітряно-струменевим методом.

Суть технології такого виду ремонту асфальтобетонного покриття полягає в тому, що спеціальний дорожній механізм за допомогою стисненого повітря видуває пил та чужорідні тіла з тріщин та ям і відразу ж заповнює їх спеціальними матеріалами – сумішшю щебеню та бітумної емульсії.

Використання цього методу має цілу низку переваг, зокрема спрощення технологічного процесу очистки вибоїн і тріщин та їх стрімке заповнення з необхідним ущільненням суміші без застосування котка.