Дитячі садки Монастирищенської громади радо зустріли діток

Дата: 01.09.2021 15:43

Традиційно 01 вересня 2021 року  дитячі садки Монастирищенської громади  радо зустріли  діток.

Перший осінній день розпочався у святковій атмосфері. Діти зустрілися зі своїми друзями, гралися, співали, відгадували загадки, малювали.

А для того, щоб малеча почувалася  комфортно, керівники дошкільних закладів доклали максимум зусиль задля того, щоб облаштувати дитсадки та утримати їх у належному стані.

Зокрема, в дошкільному закладі «Усмішка»  приміщення  забезпечені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр. Розвивальне середовище дитячого садка відповідає інноваційним вимогам та організовано з урахуванням інтересів дітей і їх вікових особливостей: створені комфортні, сприятливі умови для розвитку вихованців у самостійній і спільній діяльності, упорядковані й оздоблені приміщення для кожної з груп, прогулянкові та спортивно-ігрові майданчики.

Кожна група в дошкільному закладі — це комфорт і затишок, неповторний куточок іграшок і природи, чарівний світ книги і навчальна база, де кожний малюк може вибрати собі заняття до вподоби.