Вакцинація на Монастирищині

Дата: 02.09.2021 16:49

За інформацією КНП «Монастирищенський ЦПМСД» 2 вересня у Монастирищенській громаді імунізовано 210 осіб, з них 7 – першою дозою вакцини (1 – CoronaVac і 6 – Pfizer) та 203 – другою дозою вакцини (14 – CoronaVac, 105 – Moderna і 84 – Pfizer).

Мобільна бригада працювала в селах Лукашівка, Долинка, Івахни, Попудня, Сарни. Також вакцинацію проводили в Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто та в ОЗ «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2».

Загалом із початку вакцинальної кампанії Монастирищенськиим ЦПМСД щеплено 9 216 осіб, із них 4 696 – уже повністю вакциновані.

Кампанія з вакцинації триває, тож негайте даремно час – імунізуйтесь!

Щеплення проводиться за попереднім записом. Тож зверніться до свого сімейного лікаря або за телефонуйте за номером 068-256-16-61 і запишіться на вакцинацію.