В концертній залі Монастирищенської дитячої музичної школи відбулося свято 1 дзвоника

Дата: 03.09.2021 11:46

1 вересня в концертній залі Монастирищенської дитячої музичної школи Монастирищенської міської ради Черкаської області відбулося свято 1 дзвоника.  Вперше поріг  позашкільного мистецького закладу переступили майбутні музиканти, художники, хореографи. З щирими привітаннями до першокласників звернулися випускники школи та вручили символічний ключ знань, побажали терпіння, успіхів, творчих досягнень.

Директор  школи Подолянюк В. Г.  привітала   всіх присутніх з початком навчального року і від імені міського голови Олександра Тищенка вручила грамоти та солодкі подарунки учням, переможцям Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів та олімпіад з музично – теоретичних дисциплін.