Між двома селами Дібрівка та Терлиця відремонтовано дорогу

Дата: 06.09.2021 17:30

Мало хто сьогодні вкладе власні кошти в розвиток села. Та в Монастирищенській громаді такі люди є. Зокрема місцевий підприємець Олег Яровий, який за власні кошти відремонтував відрізок дороги протяжністю 2.7 км., що сполучає села Терлиця та Дібрівка.

Під час дощів вода вимивала дорогу і на її місці утворювалося болото, по якому не те що пройти, а й проїхати було неможливо. Тож Олег Яровий отримавши підтримку міського голови Олександра Тищенка, почав діяти. Так на відновлення цієї ділянки дороги було завезено близько тисячі камазів щебеневої суміші, каміння та бу цегли. За допомогою спецтехніки ділянку було про грейдеровано і в результаті роботи отримано дорожнє покриття товщиною близько 40 см.

Тож мешканцям сіл не страшна негода, адже дорога нині у хорошому стані!