Монастирищенський Центр культури та дозвілля має нового керівника

Дата: 07.09.2021 15:28

Відповідно до розпорядження міського голови від сьогодні обов’язки директора Центру культури та дозвілля виконуватиме Марина Василівна ДЕМЧУК. Сьогодні заступник міського голови Зоряна Заворотна та начальник відділу культури і туризму Юрій Кудін представили нового керівника перед колективом.

Марина Василівна довгий час працює в ЦКД, має дві вищі освіти: закінчила Уманський національний університет садівництва за спеціальністю «Менеджмент організацій» та Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини за спеціальністю «Хореографія».

За час своєї роботи в Центрі культури та дозвілля Марина Демчук проявила себе як активний та креативний працівник. За своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем здатна виконувати відповідні посадові обов’язки.

Вітаємо Марину Василівну з новою посадою та бажаємо їй плідної праці, креативних ідей та подальшого розвитку культурного життя Монастирищенської ТГ!