Літературна поляна «Зустрічаймо Осінь в компанії хороших книг»

Дата: 07.09.2021 15:46

Книги – це кораблі думок, що мандрують по хвилях часу і бережно несуть свій                                                             дорогоцінний вантаж від покоління до покоління.

Френсіс Бекон

6 вересня світова спільнота відзначає День читання книжок. Це свято створене, щоб нагадати людям про книжки та привернути їх увагу до читання.

В цьому році Монастирищенська бібліотека для дітей отримала багато книг від Українського інституту книги. Щоб порадувати наших читачів та захопити їх більше читати, в бібліотеці влаштовано літературну поляну: «Зустрічаймо Осінь в компанії хороших книг».

Сьогодні до літературної поляни завітали наші постійні читачі, учні 2-В класу ліцею «Ерудит» (вчитель Сазонтова Алла Олексіївна).  На початку зустрічі, за багаторічною традицією нашої книгозбірні, був підведений підсумок літнього читання. Бібліотекарі подякували читачам, які прочитали найбільшу кількість книг під час літніх канікул. У другій частині зустрічі, наші юні читачі мандрували книжковою поляною, знайомлячись з літературними новинками, розповідали про улюблені книги, які прочитали влітку. Дізнавались про те, для чого потрібно читати книжки, як запам’ятовувати прочитане, яку користь приносить читання. Адже книжки – це не тільки знання та розвиток, а й прекрасний спосіб цікаво провести час.

Отож запрошуємо всіх дітей, батьків зустріти осінь в компанії хороших книг!

Книга – живий організм з яким приємно поспілкуватися і отримати неабияку користь.

ЧИТАЙТЕ І РОЗВИВАЙТЕСЬ!