Вакцинація на Монастирищині

Дата: 07.09.2021 16:52

За інформацією КНП «Монастирищенський ЦПМСД» 7 вересня у Монастирищенській громаді імунізовано 151 особу, з них 23 працівники освіти. Так 52 людини отримали першу дозу вакцини (26 – CoronaVac, 20 – AstraZeneca і 6 – Pfizer) та 99 – другу дозу вакцини (39 – CoronaVac і 60 – Moderna).

Мобільна бригада працювала в селах Сатанівка, Аврамівка, Летичівка. Також вакцинацію проводили в Цибулівській амбулаторії ЗПСМ і амбулаторії ЗПСМ м. Монастирище та с. Нове Місто та в ОЗ «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2», ОЗЗСО І-ІІІ ст. «Монастирищенський «Ліцей «Ерудит» і  ОЗЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5».

Загалом із початку вакцинальної кампанії Монастирищенськиим ЦПМСД щеплено 9 749 осіб, із них 5 087 – уже повністю вакциновані.

Кампанія з вакцинації триває, тож негайте даремно час – імунізуйтесь!

Щеплення проводиться за попереднім записом. Тож зверніться до свого сімейного лікаря або за телефонуйте за номером 068-256-16-61 і запишіться на вакцинацію.